Aanvaller wijst slechtste coach aan: "Voor mij was dat Ronny Deila"

Ronny Deila
Ronny Deila Foto: © Pro Shots

Ronny Deila werkte in het verleden ook bij Celtic Glasgow. Daar had hij Colin Kazim-Richards onder zijn hoede. De aanvaller is niet te spreken over zijn voormalig trainer.

"Je vroeg me wie de slechtste coach ooit was. Voor mij was dat Ronny Deila. Niemand in onze groep leerde iets van hem. Geen motivatie, verbondenheid... En op het veld was hij in één iets niet goed: tactiek.", zegt de aanvaller in de podcast Filthy Fellas.

"Hij bracht overigens een dieet in het team. Geen koolhydraten, maar wel spek en alles wat vet en vlees was. Als je om 9u 's ochtends komt ontbijten en alles is gefrituurd, dan heb je zoiets van 'wat is er aan de hand?", aldus Richards.

Lees meer:
0 reacties