'Club Brugge ziet kandidaat-trainer vertrekken uit Turkije'

Andrea Pirlo namens Karagümrük
Andrea Pirlo namens Karagümrük Foto: © Orange Pictures

Andrea Pirlo vertrekt als trainer bij Fatih Karagümrük. De Italiaanse oefenmeester wordt genoemd als één van de kandidaten om volgend seizoen bij Club Brugge aan de slag te gaan als trainer.

De oud-middenvelder beschikte al over een aflopend contract bij de Turkse club. "Omdat we niet door kunnen gaan met Andrea Pirlo en zijn staf volgend seizoen, hebben we hem toestemming gegeven om binnenkort al te vertrekken", aldus de club uit Istanbul via de officiële kanalen. "Hopelijk geeft het hen een kans om hun toekomst te plannen. We zijn erg blij om een seizoen met Andrea te hebben doorgebracht en zijn dankbaar voor zijn bijdrages aan onze club."

Pirlo bezet de negende plek met Fatih Karagümrük. Hij heeft nog geen uitspraken omtrent zijn toekomst als trainer. De laatste tijd wordt hij genoemd als kandidaat om bij Club Brugge voor de groep te gaan staan. Gesprekken hebben er echter nog niet plaatsgevonden.

Lees meer:
0 reacties