De Boeck legt druk bij ref Smet en doet straffe weddenschap over match tegen Club Brugge

Club Brugge nieuws
Club Brugge nieuws Foto: © ©ClubBruggeFans
Dion Cools (Club Brugge - Kortrijk)KV Kortrijk verbaast de voorbije maanden vriend en vijand onder leiding van trainer Glen De Boeck. De Kerels grepen nipt naast de bekerfinale en hopen dat niet hetzelfde gebeurt wat Play-Off 1 betreft. Met Club Brugge (uit) en Charleroi (thuis) heeft KVK echter geen eenvoudig programma voor de boeg.In aanloop naar de wedstrijd op Jan Breydel legt De Boeck wat extra druk bij scheidsrechter Wim Smet. "Club Brugge heeft een sterke twaalfde man. Daar moeten we ons op instellen. Laat ons hopen dat daar in navolging van de voorbije weken geen dertiende bij komt, als je begrijpt wat ik bedoel", citeert Voetbalkrant de trainer van KV Kortrijk.De bezoekers zullen onder meer man in vorm Hans Vanaken moeten afstoppen om straks iets te kunnen rapen. "We hebben een plan, maar Club Brugge is wel meer dan Vanaken. Ze recupereerden ook Dennis die zijn vorm aan het terugvinden is. We zullen alleszins wakker moeten zijn. Dat de doelman (Vermeer, nvdr) onzeker is op hoge ballen? We zijn op de hoogte van de sterke en zwakke punten van elke speler van Club Brugge, die informatie hebben we ook doorgegeven aan onze spelers."Tot slot heeft De Boeck nog een lopende weddenschap met Marc Degryse over de derby tegen Blauw-Zwart. "Tja, op Club Brugge, de voorlaatste speeldag, zul je al niks halen", voorspelde Degryse eerder in Het Laatste Nieuws. De Boeck wil zich echter niet laten doen: "Wie zegt dat? Wedden van wel voor een fles champagne?" Een uitdaging die zonder enige twijfel werd aangenomen door Degryse.
Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/04
Mechelen
18:30
Club Brugge
vr
7/04
Club Brugge
20:45
RFC Seraing
za
15/04
Westerlo
20:45
Club Brugge
zo
23/04
Club Brugge
18:30
AS Eupen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Union Saint-Gilloise 30 25 65
3 Antwerp 30 28 60
4 Gent 30 22 51
5 Club Brugge 30 13 49
6 Westerlo 30 9 48
7 Standard Liège 30 8 46
8 Anderlecht 30 6 42
Bekijk de hele stand