Helpt Club Brugge Union aan titel? "We zullen onze rol blijven spelen"

Rik de Mil bij KRC Genk
Rik de Mil bij KRC Genk Foto: © Pro Shots

Club Brugge wist zondagavond in eigen huis niet te winnen van Genk. De ploeg van Rik De Mil verloor met 1-3, waardoor de titelstrijd nog helemaal openligt en volgende week pas beslist wordt.

Club Brugge neemt het volgende week op tegen Union. Als Union wint, zijn de Brusselaars kampioen. "Maar we zullen onze rol blijven spelen", zegt De Mil op een persconferentie van Club Brugge. "Genk wint hier vandaag wel maar we hebben het ze niet cadeau gegeven. Het vuur is niet uit onze ploeg maar ik maak me wel zorgen over de vele geblesseerden."

De Mil zat voor de laatste keer op de bank als trainer in het Jan Breydelstadion. "Je zag dat de supporters toch wel dankbaar waren, ondanks het verlies. Ze beseften van waar we komen enkele maanden geleden en waar we nu staan. De inzet, de drive, de kansen die we creëren... Het publiek heeft dat ongetwijfeld geapprecieerd", aldus De Mil.

Lees meer:
0 reacties