Kritiek op verhuurde Perez: "Dat is voorlopig iets te weinig"

Daniel Perez namens Club Brugge
Daniel Perez namens Club Brugge Foto: © Pro Shots

Club Brugge stalde aanvaller Daniel Perez deze zomer bij KV Oostende. Daar maakt hij nog geen beste indruk.

Stijn Vreven nam hem niet op in de wedstrijdselectie voor het duel met Beerschot. "Ik heb ervoor gekozen om Daniel Perez niet te selecteren voor het duel tegen Beerschot. Wat hij tot op heden liet zien tijdens zijn invalbeurten en op training, dat is voorlopig iets te weinig. Daar praat ik ook over met hem en hij is het ook eens met mij."

Wat hij moet verbeteren? "Hij is de intensiteit van de trainingen nog niet gewend en dat zie je ook in de wedstrijden. Ik mis een tikkeltje agressiviteit en enthousiasme, en dan heb ik de keuze gemaakt om hem 90 minuten te laten spelen bij de beloften. Daar kan hij ritme opdoen."

Toch is zijn rol dit seizoen nog niet uitgespeeld. "We hebben iedereen nodig en ik hoop dat hij dit seizoen nog heel belangrijk kan zijn voor onze ploeg."

Lees meer:
0 reacties