Parys gaat in op dreigingsniveau in België: "Constant in contact"

Lorin Parys
Lorin Parys Foto: © Orange Pictures

In België geldt momenteel dreigingsniveau 3 na de terreuraanslag afgelopen maandag in Brussel. Het dreigingsniveau zal weinig impact hebben voor de supporters, zo vertelt Lorin Parys, de CEO van de Pro League.

"We staan met de Pro League constant in contact met de nationale en lokale veiligheidsdiensten. Er zal meer politie zichtbaar aanwezig zijn in en rond de stadions, zeker bij risicomatchen", geeft Parys aan tegenover Het Laatste Nieuws.

De CEO wijst daarbij naar de wedstrijd tussen RWDM en KVC Westerlo. "Bijvoorbeeld voor de thuismatch van RWDM (zaterdagavond tegen Westerlo, red.), zal er met een grotere perimeter rond het stadion gewerkt worden. Maar voor de fans zal de impact miniem zijn", aldus Parys, die weet dat de Belgische clubs en fans inmiddels al de nodige ervaring hebben met terreurdreigingen.

"Bovendien hebben onze clubs en hun fans hier - spijtig genoeg - ook al ervaring mee na vorige terreurdreigingen", besluit de CEO.

Lees meer:
0 reacties