Union Saint-Galloise: "We willen Karel graag bij onze club houden"

Karel Geraerts
Karel Geraerts Foto: © Pro Shots

Union Saint-Gilloise beleeft opnieuw een geweldig seizoen en de Brusselaars streven naar de ultieme beloning: een kampioenschap. Het zou de perfecte afsluiting zijn van een sprookje voor hen. Komende zomer wacht er immers mogelijk een leegloop. Eén van de namen die geciteerd wordt bij andere clubs, is die van Karel Geraerts.

Volgens geruchten zou Club Brugge Karel Geraerts als de ideale nieuwe trainer beschouwen. Er zouden zelfs al gesprekken zijn geweest over een mogelijke overstap. Vooralsnog is Geraerts echter nog steeds de trainer van Union SG. Voorzitter Alex Muzio gaf in een uitgebreid interview met La Capitale zijn mening over de geruchten betreffende Club Brugge en Geraerts.

"We willen Karel graag bij onze club houden, maar als we hem nu vertellen dat we zijn contract willen openbreken, dan verklaart hij ons voor gek. Hij wil een dergelijk voorstel namelijk goed analyseren en op dit moment ligt zijn focus volledig op het behalen van de landstitel. We moeten het juiste moment afwachten en dat moment komt na dit seizoen," aldus de voorzitter.

Union SG zal dus een verbeterd voorstel aan Geraerts voorleggen, maar Club Brugge heeft mogelijk meer financiële middelen om te bieden. Vorig jaar koos Felice Mazzu al voor een beter aanbod van RSC Anderlecht, ten koste van Union SG.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
24/09
Anderlecht
18:30
Club Brugge
do
28/09
Club Brugge
20:45
Genk
zo
1/10
Club Brugge
18:30
Sint-Truiden
zo
8/10
Standard Liège
13:30
Club Brugge
za
21/10
Kortrijk
16:00
Club Brugge
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Gent 6 5 14
2 Anderlecht 7 2 14
3 Club Brugge 6 13 13
4 Cercle Brugge 7 3 12
5 Antwerp 6 9 11
6 Genk 6 6 11
7 Sint-Truiden 7 1 11
Bekijk de hele stand