Club is klaar voor Anderlecht: ''Veel honger in de groep''

Club Brugge viert een treffer tegen KAA Gent
Club Brugge viert een treffer tegen KAA Gent Foto: © Gvg/Photo News

Mocht KRC Genk morgenavond niet winnen van Antwerp FC, is Club Brugge nog voor de aftrap tegen Anderlecht al landskampioen. Ook in dat geval wil de ploeg van Philippe Clement 'gewoon' zegevierden op bezoek bij de aartsrivaal. Met de motivatie zit het in ieder geval wel goed. ''Er is gretig getraind geweest.''

Na de late ontsnapping van KRC Genk tegen Anderlecht, wist Club Brugge wat het te doen stond zondagavond: winnen van Antwerp FC. De voorsprong op Genk was geslonken tot twee punten, dus de druk stond er flink op. Hoewel Clement na afloop beweerde dat de druk niet groter was dan normaal, was de opluchting bij alles en iedereen wat Club Brugge is merkbaar. Het ging weliswaar niet van harte tegen Antwerp FC, maar dankzij de zege hebben Clement en co de landstitel voor het grijpen.

De aanloop naar het duel op Anderlecht biedt in ieder geval vertrouwen. ''Er is gretig getraind geweest. Ik voel veel honger in de groep, een goeie sfeer. Iedereen kijkt uit naar de wedstrijd. We gaan ook naar Anderlecht om die te winnen'', vertelde Clement woensdagmiddag tijdens zijn persconferentie. Mocht Genk winnen van Antwerp FC, moet Club Brugge minimaal gelijkspelen om donderdagavond al kampioen te spelen. Winnen de Limburgers niet, is Blauw-Zwart tijdens de warming-up al landskampioen.

Het duel tussen Genk en de Great Old begint namelijk om 18.30 uur. ''Ik ga de andere match niet volgen. Dat scenario kan elk moment draaien'', aldus Clement. ''Al m'n energie gaat naar onze ploeg. Na de wedstrijd zal ik het uiteraard wel horen en de spelers ook. Maar dat mag ook geen invloed hebben op onze wedstrijd.'' We kunnen dus een tot op het bot gemotiveerd Club Brugge verwachten. Dat belooft veel goeds...

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/12
Mechelen
13:30
Club Brugge
zo
17/12
Club Brugge
13:30
Gent
vr
22/12
RWDM
20:45
Club Brugge
di
26/12
Club Brugge
20:45
Union Saint-Gilloise
za
20/01
Club Brugge
20:45
Westerlo
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Anderlecht 16 15 34
3 Gent 16 8 29
4 Antwerp 16 18 27
5 Club Brugge 16 14 26
6 Genk 16 13 25
7 Cercle Brugge 16 3 25
8 Sint-Truiden 16 -4 22
Bekijk de hele stand